O Sport LIDER Group

O Sport LIDER Group

Firma Sport Lider Group od wielu lat, zajmuje się z sukcesami, szeroko pojętą kultura fizyczną, rekreacją ruchową i sportem.

Aby stworzyć autorski, wyjątkowy i profesjonalny program zajęć zarówno z pływania, sportów zimowych, rekreacji ruchowej itp, współpracujemy z wybitnymi specjalistami z Polski i z zagranicy.

Nieustannie doskonalimy i uzupełniamy nasz "warsztat", tak aby każdy kto z nami zostanie, choćby przez "chwilę", mógł stać się lepszy i poczuć się wyjątkowo. Jeśli tu jesteś, zostań. Przekonasz się, że warto. Tak jak setki…tysiące naszych klientów.

Szkoła pływania

Pływanie towarzyszyło nam od zawsze. Już jako małe dzieci, uczyliśmy pływać swoich rówieśników. Ciężkie treningi przez lata, pierwsze sukcesy, pot "pozostawiony" na wielu basenach, ukształtowały nasz charakter, ale również spowodowały, że miłość zamieniła się w pasję do końca życia… miłość do wody i dyscypliny, jaką jest pływanie.

Pokochaliśmy ten sposób spędzania wolnego czasu, ten rodzaj rekreacji. Dlatego właśnie nieustannie się uczymy. Pogłębiamy wiedzę na ten temat. Sympozja, również te światowe, szkolenia, współpraca z najwybitniejszymi… tak, aby część tej pasji przekazać naszym klientom. Oto co nas cechuje.

Udało nam się połączyć dwie, a w zasadzie trzy nasze wielkie pasje - pływanie, sporty zimowe z pracą z dziećmi i młodzieżą. To kochamy i w tym dążymy do doskonałości.