Oferta

Pływanie dla niemowląt

Basen AWF

Godziny zajęć: Środa 16:00 16:30 17:00 17:30 Piątek 17:00 17:30 Niedziela 13:00 13:30

390 ZŁOTYCH 30 MINUT TRZY MIESIĄCE (12 ZAJĘĆ)

Menu Choices

Rodzice często nie są świadomi jak wiele mogą zyskać ich pociechy, jeśli już od 3 miesiąca życia regularnie będą uczęszczać ze swoimi pociechami na zajęcia w wodzie. Takie zajęcia w wodzie mogą zdziałać cuda. I to nie tylko w aspekcie biologicznym (prawidłowy rozwój wszystkich układów - mięśniowego, kostnego, oddechowego, hartowanie organizmu, przeciwdziałanie wielu chorobom itp…), ale również w społecznym i psychologicznym (kontakt z rówieśnikami i nie tylko od najmłodszych lat - uspołecznia, sprzyja lepszemu nawiązywaniu kontaktów w przyszłości, większej odporności na stres, większej asertywności i lepszemu radzeniu sobie z problemami). Zajęcia takie wspaniale wpływają także na rodzinę. Odpoczynek z maluszkiem po pracy, odstresowuje, sprzyja nawiązywaniu lepszych relacji rodzinnych, osobistych. Pamiętajmy także, że maleństwo nie tak dawno przebywało w wypełnionym wodą brzuchu mamy, gdzie czuło się bezpiecznie i komfortowo. Tak też poczuje się na naszych zajęciach. Dlatego zapraszamy serdecznie. Pierwsza lekcja, jest próbna. Dopiero, jeśli wszystkim bardzo się spodoba- zapiszecie się na kurs. Gwarantujemy niezapomniane emocje.

Informacje dodatkowe

Zajęci trwają 30 minut. Rodzice przychodzą zs specjalną pieluszką do pływania, ręczniczkiem z kapturkiem, kosmetykami dla maluszka (po kąpieli), przyda się duży ręcznik do przewijania, a dla komfortu rodziców fotelik z auta, dzięki któremu swobodnie się przebiorą. Dla rodziców dostępny jest kojec, do którego podczas przebierania mogą włożyć maluszka, oraz przewijaki. Szatnia jest specjalnie dostosowana dla potrzeb rodziców z maleństwami, a basen AWF-u otrzymał renomowany znak "basen przyjazny maluszkowi". Rodzice powinni mieć dla siebie stroje kąpielowe, czepki, klapki , ręczniki i coś do umycia po zajęciach. Najlepiej korzystać z kosmetyków maleństwa.

Pływanie od podstaw dla dzieci i młodzieży - pierwsze kroki

Basen AWF

Godziny zajęć: Poniedziałek 18:00 Środa 16:00 17:00 18:00 Piątek 17:00 Niedziela 12:00 13:00

560 ZŁOTYCH/60 MINUT/CZTERY MIESIĄCE (16 ZAJĘĆ)

Menu Choices

Dostosowany do wieku rozwojowego program zajęć, dopracowany przez fizjologów wysiłku fizycznego, doświadczonych trenerów pływania…oraz wspaniała, wyszkolona kadra - absolwenci i studenci ostatnich lat akademi wychowania fizycznego, a także nasza wielka miłość do dzieci i tego co robimy, spowoduje, że nasze , wasze pociechy będą już zawsze chciały pływać. Nauka będzie przebiegała w harmonijny sposób, w doskonałych warunkach. Komfortowy basen z podgrzewaną , płytką wodą, sprawi ,że dzieci zawsze będą chciały do nas wracać.

Informacje dodatkowe

Dzieci są wyposażone w stroje kąpielowe, klapki, ręczniki, środki kosmetyczne do użycia po pływaniu. Prosimy rodziców, aby nie przynosili okularków dla dzieci. Etap oswojenia z wodą, polega również na oswojeniu pływania bez okularków! To ważne. Jeśli rodzice będą pomagać dzieciom w przebieraniu, przynoszą z sobą klapki kąpielowe. Zajęcia trwają 60 minut.

Pływanie dla dzieci i młodzieży- etap drugi- przejście do dużego basenu

Basen AWF

Godziny zajęć: Poniedziałek 17:00 18:00 Środa 16:00 17:00 18:00 Piątek 17:00 18:00 Niedziela 11:00 12:00 13:00

560 ZŁOTYCH/60 MINUT/CZTERY MIESIĄCE (16 ZAJĘĆ)

Menu Choices

Pod czujnym okiem naszej wspaniałej kadry, dzieci oraz nasza kochana młodzież z ogromną werwą i chęcią ćwiczy swoje umiejętności w małym basenie. Jeśli jednak przejdziemy już etap oswojenia z wodą, nauczymy się podstaw pływania na plecach, kraul na plecach i brzuchu, kraul na brzuchu, oraz trener stwierdzi, że już za bardzo "szalejemy" w małym basenie czas na zmiany i przejście do dużego basenu. Jest to etap pełen emocji, zarówno dla dzieci, jak ich rodziców. Niektórzy z nas nie wierzą, że moje "maleństwo" poradzi sobie w "wielkiej wodzie". Drodzy państwo- jeśli nasz trener w porozumieniu z nami stwierdzi, że dziecko może przejść do dużego basenu to tak jest. Jest tam troszkę zimniejsza woda…i zaczyna się, pływanie ale to duży postęp. A my czuwamy, żeby to przejście było łagodne i przyjemne. I tak się dzieje. Na tym poziomie zaczynamy doskonalić swoje umiejętności. Pływamy coraz dokładniej, szybciej, lepiej. Efektywniej wydatkujemy naszą energię, i okazuje się, że jesteśmy w stanie przepłynąć duuuużżżżżoooo basenów, do tego pięknie technicznie, bez popełniania błędów. Teraz głównie nad tym pracujemy- nad poprawnością i doskonałością naszej techniki. Już teraz blisko do prawdziwego doskonalenia . Jesteście w najlepszych rękach.

Informacje dodatkowe

Dzieci są wyposażone w strój, klapki, ręczniki, czepki, środki kosmetyczne, oraz mogą (ale nie muszą) mieć okularki. O pływaniu w okularkach, często decyduje trener. Jeśli rodzic pomaga przebrać dziecko, posiada klapki kąpielowe. Zajęcia trwają 60 minut.

Doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży- etap trzeci

Basen AWF

Godziny zajęć: Poniedziałek 17:00 18:00 Środa 16:00 17:00 18:00 Piątek 17:00 18:00 Niedziela 11:00 12:00 13:00

560 ZŁOTYCH/60 MINUT/CZTERY MIESIĄCE (16 ZAJĘĆ)

Menu Choices

Jeśli już bardzo dobrze radzimy sobie z kraulem na plecach, na piersiach, jeśli radzimy sobie tak zwaną ,,żabką", czyli stylem klasycznym. I robimy to poprawnie technicznie, rozpoczyna się kolejny etap. Doskonalenia pływania. Trwa on dość długo, ponieważ jeśli chcemy być naprawdę wytrawnymi pływakami, musimy poświęcić na to sporo czasu. Pływanie grzbietem, stylem dowolnym, klasycznym i w końcu tzw. Delfinem, czyli stylem motylkowym wymaga od nas skupienia, chęci i czasu na opanowanie tych trudnych umiejętności. Do tego profesjonalne nawroty, skoki do wody ale warto. Pozostając z nami, będziesz mógł pochwalić się pięknym, doskonałym i idealnym technicznie sposobem pływania. Już nic ciebie nie zaskoczy. Poznasz również przepisy pływania, oraz z pewnością wystartujesz w zawodach, które zorganizujemy. Do boju dzieci i rodzice.

Informacje dodatkowe

Dzieci wyposażone są w strój kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik, okularki (mogą, ale nie muszą). Jeśli rodzic pomaga przebrać się dziecku, przynosi z sobą klapki kąpielowe. Zajęcia trwają 60 minut.

Elementy treningu sportowego i trening sportowy- etap czwarty

Basen AWF

Godziny zajęć: Poniedziałek 17:00 18:00 Środa 16:00 17:00 18:00 Piątek 17:00 18:00 Niedziela 11:00 12:00 13:00

560 ZŁOTYCH/60 MINUT/CZTERY MIESIĄCE (16 ZAJĘĆ)

Menu Choices

Jeśli poznasz już większość tajników pływania, i pokochasz ten piękny sport , jak my, z pewnością zechcesz uczestniczyć w organizowanym przez nas treningu. Tutaj pływamy dużo i w pełni zawodowo. Jest to etap osiągalny dla wszystkich naszych kochanych kursantów, którzy ćwiczą z nami przez kilka lat. Takich osób, dzieci, młodzieży, dorosłych- współpracuje z nami bardzo wiele z ogromną i obopólną satysfakcją. Tak przyznamy bywa męcząco i wyczerpująco ale satysfakcja z wykonanej pracy. ogromna. Zwłaszcza, że nasz plan treningowy ułożony jest odpowiednio dla każdego, pod okiem fizjologów wysiłku fizycznego.

Informacje dodatkowe

Dziecko wyposażone jest w strój kąpielowy, czepek, klapki, ręcznik, okularki (może, ale nie musi), środki kosmetyczne. Rodzic, jeśli pomaga przebrać się dziecku- przynosi z sobą klapki kąpielowe. Zajęcia trwają 60 minut.

Pływanie dla dorosłych

Basen AWF

Godziny zajęć: Poniedziałek 18:00 Środa 16:00 17:00 18:00 Piątek 17:00 Niedziela 12:00 13:00

560 ZŁOTYCH/60 MINUT/CZTERY MIESIĄCE (16 ZAJĘĆ)

Menu Choices

Osoby dorosłe, tak jak dzieci, przechodzą przez wszystkie etapy. Zaczynamy więc od nauki i oswojenia z wodą, potem następuje przejście do dużego basenu (ponieważ dla państwa komfortu psychicznego, lepiej rozpocząć naukę od małego basenu), na końcu doskonalenie pływania i elementy treningu sportowego. Jednak środki, formy oraz metody nauczania dorosłych, różnią się od tych dla dzieci, zwłaszcza, jeśli mamy do czynienia z osobą, która nigdy dotąd nie pływała. Lęki przed wodą stanowią u dorosłych podstawową przyczynę, przez którą nie podejmujemy decyzji o rozpoczęciu nauki. A szkoda, bo warto. Wyobraźcie sobie piękne, rodzinne wakacje, gdzie bez obaw, szczęśliwy i zadowolony, wchodzę do wody i kąpię się jak ,,szalony". Bo szczęśliwy, że w końcu się udało. A uda się- z nami na pewno. Każdy jest w stanie nauczyć się pływać i to nasza dewiza, którą z powodzeniem stosujemy od lat. Jeśli masz jeszcze wątpliwości- przełam je. Przyjdź na pierwszą próbną lekcję, a z pewnością z nami zostaniesz. Jeśli już pływasz, ale chcesz być w tej kwestii ,,doskonały", zapraszamy na doskonalenie pływania. Przygotowaliśmy specjalnie z myślą o tobie, autorski program doskonalący umiejętności dorosłych pływaków. Spróbuj podjąć wyzwanie. Nie pożałujesz.